Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

PLASTOVÁ JÍMKA KUKA K OBETONOVÁNÍ

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.


AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

  • poklop zdarma !!!
  • uzamykání poklopu zdarma !!!
  • doprava na místo určení zdarma !!!

 


Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 17.05.2021 !!!

 


TUVCEKvalita

Plastová jímka bezodtoková je určená k akumulaci odpadních vod z domácností a lehkého průmyslu nebo k akumulaci dešťové vody a jejímu následnému využití. Plastové jímky jsou určeny k instalaci pod terén do travnaté plochy bez zatížení dopravní technikou. Pokud používáme plastovou jímku na akumulaci odpadních vod, musí být po naplnění užitného objemu obsah jímky vyčerpán a odvezen fekálním vozem. Používá se v místech, kde není možné napojení na stokovou síť s čistírnou odpadních vod.

Plastová jímka KUKA 2 m³

SLEVA 25%
9 150 Kč
12 200 Kč
(10 523 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 3 m³

SLEVA 25%
9 440 Kč
12 587 Kč
(10 856 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 4 m³

SLEVA 25%
12 500 Kč
16 667 Kč
(14 375 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 6 m³

SLEVA 25%
13 270 Kč
17 693 Kč
(15 260 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 9 m³

SLEVA 25%
17 650 Kč
23 533 Kč
(20 297 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 12 m³

SLEVA 25%
19 320 Kč
25 760 Kč
(22 218 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

  • Nejnižší cena na trhu
  • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
  • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
  • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
  • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
  • Český výrobek

 


Technické parametry

Uložení: Plastová jímka je určená k instalaci do připraveného výkopu pod úroveň terénu. Na připravený podklad se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 150 mm. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Horní plocha podkladní betonové desky musí být umístěna v příslušné hloubce pod povrchem terénu - viz hloubka uložení C v tabulce. Po vytvrdnutí podkladní betonové desky usadíme jímku a provedeme následně obetonování pláště jímky armovaným betonem v tloušťce min. 100 mm (viz schéma uložení). Tato jímka není vhodná pro místa s výskytem spodní vody.

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Plastová jímka KUKA je určena pro ukládání odpadových vod z domácností i lehkého průmyslu nebo pro akumulaci dešťové vody a jejímu dalšímu využití. Jedná se o bezodtokovou plastovou jímku a v případě akumulace odpadních vod je potřeba počítat s pravidelným vývozem. Vhodnou velikost plastové jímky (užitečný objem) si můžete spočítat pomocí jednoduchého výpočtu, který najdete na úvodní straně pod nadpisem "jak velkou jímku potřebuji". Plastová jímka je standardně vybavena nátokovým hrdlem DN 150. . Je možné přikoupit také příslušenství jako zátěžové poklopy.  Diky instalaci jímky pod zemí si dešťová voda uchová původní kvalitu po několik měsíců. Pro výrobu jímek používáme pouze vysoce jakostní plasty, které, spolu s důsledným dodržováním technologických postupů při výrobě, zaručují odolnost a dlouhou životnost.
Jímka na odpadní vody (žumpa) KUKA je ryze český výrobek. Naše jímky na odpadní a dešťové vody Vám můžeme dodat v několika variantách: jímky k obetonování, jímky samonosné (V případě této varianty nevyžaduje umístění jímky pod terén obetonování.) Tvarová stálost a stoprocentní těsnost je charakteristická nejen pro jímky, ale pro všechny naše produkty. Přes svoji velmi nízkou cenu je díky materiálovému složení a zejména specifické konstrukci životnost jímky několik generací. Koupí tak získáte jímku „na vždy".


Volitelné příslušenství

Instalační nástavec

Instalační nástavec

Instalační nástavec k zajištění vstupu před znečištěním zeminou při obsypu

900,- Kč

Poklop zátěžový kompozitní

Poklop zátěžový kompozitní

Tento poklop Vám umožní umístit jímku pod parkovací nebo odstavnou plochu pro osobní vozidla. Poklop je uzamykatelný, hmotnost 24 kg. Poklop odpovídá požadavkům normy EN 124.

2 790,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít