Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

PLASTOVÁ JÍMKA KUKA SAMONOSNÁ

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.


AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

  • poklop zdarma !!!
  • uzamykání poklopu zdarma !!!
  • doprava na místo určení zdarma !!!

 

 


Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 01.03.2021 !!!


TUVCEKvalita

Plastová samonosná jímka bezodtoková je určená k akumulaci odpadních vod z domácností a lehkého průmyslu nebo k akumulaci dešťové vody a jejímu následnému využití. Je určena k instalaci pod terén do travnaté plochy bez zatížení dopravní technikou. Pokud používáme samonosnou jímku na akumulaci odpadních vod, musí být po naplnění užitného objemu obsah jímky vyčerpán a odvezen fekálním vozem. Používá se v místech, kde není možné napojení na stokovou síť s čistírnou odpadních vod.

Plastová jímka KUKA 2 m³

SLEVA 30%
8 219 Kč
11 741 Kč
(9 452 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 3 m³

SLEVA 30%
9 323 Kč
13 319 Kč
(10 722 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 4 m³

SLEVA 30%
12 854 Kč
18 363 Kč
(14 782 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 6 m³

SLEVA 40%
12 899 Kč
21 499 Kč
(14 834 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 9 m³

SLEVA 35%
19 289 Kč
29 676 Kč
(22 183 Kč s 15% DPH)
ks  

Plastová jímka KUKA 12 m³

SLEVA 30%
24 516 Kč
35 023 Kč
(28 194 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

  • Nejnižší cena na trhu
  • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTI OBETONOVÁNÍ
  • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
  • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
  • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
  • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
  • Český výrobek

 


Technické parametry

Uložení: Samonosná jímka je určená k instalaci do připraveného výkopu pod úroveň terénu. Na připravený podklad se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 150 mm. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Horní plocha podkladní betonové desky musí být umístěna v příslušné hloubce pod povrchem terénu - viz hloubka uložení C v tabulce. Po vytvrdnutí betonu usadíme na podkladní betonovou desku jímku. Následně se provádí ukotvení samonosné jímky betonovou kotvou do výše 25 cm kolem celého obvodu. Po ztuhnutí betonu provedeme obsypání tělesa jímky štěrkem a vykopanou zeminou. Tato samonosná jímka není vhodná pro místa s výskytem spodní vody.

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Plastová samonosná jímka KUKA je určena pro ukládání odpadových vod z domácností i lehkého průmyslu nebo pro akumulaci dešťové vody a jejímu dalšímu využití. Jedná se o bezodtokovou samonosnou jímku a v případě akumulace odpadních vod je potřeba počítat s pravidelným vývozem. Vhodnou velikost jímky (užitečný objem) si můžete spočítat pomocí jednoduchého výpočtu, který najdete na úvodní straně pod nadpisem "jak velkou jímku potřebuji". Samonosná jímka je standardně vybavena nátokovým hrdlem DN 150 a odtokem DN 150, který je standardně opatřen záslepkou. Je možné přikoupit další příslušenství jako zátěžové poklopy. Jímka na dešťovou vodu Vám vyřeší zavlažování, mytí auta ale i splachování a praní a Vy tak můžete ušetřit několik tisíc korun ročně. Diky instalaci jímky pod zemí si dešťová voda uchová původní kvalitu po několik měsíců. Pro výrobu samonosných jímek používáme pouze vysoce jakostní plasty, které, spolu s důsledným dodržováním technologických postupů při výrobě, zaručují odolnost a dlouhou životnost. Jímka na odpadní vody (žumpa) Kuka je ryze český výrobek. Naše jímky na odpadní a dešťové vody Vám můžeme dodat v několika variantách: jímky k obetonování, jímky samonosné (V případě této varianty nevyžaduje umístění jímky pod terén obetonování.) Tvarová stálost a stoprocentní těsnot je charakteristická nejen pro jímky, ale pro všechny naše produkty. Přes svoji velmi nízkou cenu je díky materiálovému složení a zejména specifické konstrukci životnost jímky několik generací. Koupí tak získáte jímku „na vždy".


Volitelné příslušenství

Instalační nástavec

Instalační nástavec

Instalační nástavec k zajištění vstupu před znečištěním zeminou při obsypu

900,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít