Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

Šachta na vrtanou studnu VRTON 1

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.

Šachta na vrtanou studnu VRTON 1

AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

 • poklop s uzamykáním zdarma !!!
 • žebřík zdarma!!!
 • doprava zdarma !!!

Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 10.08.2020 !!!

Šachta na vrtanou studnu VRTON 1 je plastová vodotěsná šachta kruhového průřezu, určená k osazení do terénu. Šachta pak slouží jako chráněný vodotěsný prostor k instalaci vybavení vrtu a následné kontrole. V plášti šachty je připraven prostup pro potrubí vodovodní přípojky a pro elektro kabely. Dále je ve dně šachty instalováno hrdlo pro instalaci na zhlaví vrtu.

Šachta na vrtanou studnu VRTON 1

SLEVA 30%
5 768 Kč
8 240 Kč
(6 633 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

 • Nejnižší cena na trhu
 • Rychlá a jednoduchá instalaci BEZ NUTNOSTI OBETONOVÁNÍ
 • Žadný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
 • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
 • Patentovaná konstrukce - 100% odolnost proti vyplavení
 • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
 • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
 • Český vyrobek

Technické parametry

Uložení: Šachta na vrtanou studnu se osazuje pod terén do výkopu stanovené hloubky. Na zhutněný vodorovný podklad vhodné struktury. Na připravený podklad se provede armovaná betonová deska. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Šachta se nasadí na zhlaví vrtu a usadí se na základovou desku. Následně se provádí betonová kotva pro ukotvení nádrže do výše 100 mm kolem celého obvodu. Po ztuhnutí betonu provedeme obsypání tělesa šachty štěrkem. Obsyp šachty provádíme rovnoměrně po celém obvodu.

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Šachta pro vrtanou studnu VRTON 1 je plastová vodotěsná šachta kruhového průřezu. Šachtu tvoří dno, plášť a poklop. Vstup je standardně zakrytý plastovým poklopem tř. L. Tento poklop není určen jako pochůzný nebo pojízdný. V plášti šachty je umístěn prostup DN 40 pro potrubí vodovodní přípojky a DN 75 pro chráničku Koruflex pro elektro kabely. Ve dně šachty je standardně instalováno hrdlo DN 150 (vnější DN 160) pro usazení na záhlaví vrtu. Šachta pak slouží jako chráněný vodotěsný prostor k instalaci vybavení vrtu a následné kontrole. Šachta je standardně určena k instalaci do travnaté plochy bez přídavného zatížení (např. dopravní technikou). Šachta na vrtanou studnu je určena do terénu s výskytem spodní vody s hladinou nepřesahující polovinu hloubky osazení. Pro výrobu šachty používáme pouze vysoce jakostní plasty, které, spolu s důsledným dodržováním technologických postupů při výrobě, zaručují odolnost a dlouhou životnost po několik generací.


Volitelné příslušenství

Samosvorná průchodka navíc

Samosvorná průchodka navíc

Šroubovací AZ spojka pro vnější průměr potrubí 32 (v 90° mezi stálými průchodkami) - konstrukční úprava (týka se pouze vodoměrné šachty MERX1).

 

640,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít