Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

SEPTIK tříkomorový

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.


AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

 • poklop zdarma !!!
 • uzamykání poklopu zdarma !!!
 • doprava na místo určení zdarma !!!

Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 17.05.2021 !!!

 


TUVCEKvalita

Septik je tříkomorová průtoková jímka. Princip funkce tříkomorového septiku spočívá v jeho průtočnosti. Odpadní vody protékají třemi komorami, ve kterých se postupně usazuje kal. Za třetí komorou má septik výpusť, z níž odtéká předčištěná voda.

Septik 3 m³

SLEVA 25%
19 910 Kč
26 547 Kč
(22 897 Kč s 15% DPH)
ks  

Septik 5 m³

SLEVA 25%
24 740 Kč
32 987 Kč
(28 451 Kč s 15% DPH)
ks  

Septik 7 m³

SLEVA 25%
28 880 Kč
38 507 Kč
(33 212 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

 • Nejnižší cena na trhu
 • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTÍ OBETONOVÁNÍ
 • Ekonomicky výhodné řešení - provoz bez nároků na energie
 • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
 • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
 • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
 • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
 • Český výrobek

 


Technické parametry

Uložení: Tříkomorový septik je určen k instalaci do připraveného výkopu pod úroveň terénu. Díky unikátní konstrukci není potřeba septik obetonovávat, což Vám ušetří značné množství času a prostředků. Tříkomorový septik uložíme přímo na upravené dno. Po instalaci septiku na upravené dno výkopu provedeme ukotvení prostřednictvím betonové kotvy (viz schéma uloženi). Po vytvrdnutí betonu septik postupně napouštíme vodou a zároveň obsypáváme stěrkem nebo výkopkem (zeminou).

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Tříkomorový septik je vyroben z kvalitního plastu a používá patentovanou „ponorkovou" konstrukci. Díky tomu tříkomorový septik odolává lépe než konkurenční produkty i těm nejsložitějším hydrogeologickým podmínkám a po generace si zachovává tvarovou stálost a 100% těsnost.
Septik je tříkomorová průtoková jímka se systémem separačních přepážek určená k akumulaci a částečnému předčištění odpadních vod z domácností.
Je vhodný zejména pro rodinný dům nebo rekreační zařízení. Princip funkce tříkomorového septiku spočívá v jeho průtočnosti. Odpadní vody protékají třemi komorami a postupně se v nich usazuje kal. Za třetí komorou má septik výpusť, z níž odtéká předčištěná voda. Za septik je vhodné zapojovat další čistící zařízení, například zemní filtry. Tříkomorový septik Vám ušetří další prostředky, protože jeho zapojení zvládne zručný český kutil s naším podrobným návodem svépomocí. Náš septik totiž není nutné obetonovávat. Instalaci je možné zvládnout za víkend. Pro úplnou jistotu správného zapojení Vám, v případě Vašeho zájmu doporučíme ověřené partnery, kteří provedou odbornou instalaci septiku kdekoliv po České republice. Samozřejmostí je doprava septiku kamkoliv po ČR.


Volitelné příslušenství

Konstrukční úpravy pro větší hloubku nátoku

Konstrukční úpravy pro větší hloubku nátoku

Konstrukční úpravy pro větší hloubku nátoku (od 0,5 m do 1,1 m), nástavce komínků, přídavné vystužení pláště pro hluboké uložení.

950,- Kč

Poklop zátěžový kompozitní

Poklop zátěžový kompozitní

Tento poklop Vám umožní umístit septik pod parkovací nebo odstavnou plochu pro osobní vozidla. Poklop je uzamykatelný, hmotnost 13,5 kg. Poklop odpovídá požadavkům normy EN 124.

2 490,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít