Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

VODOMĚRNÁ ŠACHTA MERX

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.

VODOMĚRNÁ ŠACHTA MERX

AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

 • poklop s uzamykáním zdarma !!!
 • hliníkový žebřík zdarma !!!
 • doprava zdarma !!!

 


Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 17.05.2021 !!!

Vodoměrná šachta je určena pro umístění vodoměru mimo objekt. Plastová šachta se instaluje pod terén, vodoměr je umístěn v nezámrzné hloubce. Konstrukce šachty zajišťuje kvalitní ochranu a dobrou přístupnost vodoměru po celý rok. Pokud se Vám nepodařilo umístit vodoměr do objektu, plastová vodoměrná šachta je ideálním řešením.

VODOMĚRNÁ ŠACHTA MERX 1

SLEVA 25%
6 560 Kč
8 746 Kč
(7 543 Kč s 15% DPH)
ks  

VODOMĚRNÁ ŠACHTA MERX 2

SLEVA 25%
9 060 Kč
12 080 Kč
(10 419 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

 • Nejnižší cena na trhu
 • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTÍ OBETONOVÁNÍ
 • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
 • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
 • Patentovaná konstrukce - 100% odolnost proti vyplavení
 • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
 • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
 • Český výrobek

 


Technické parametry

Uložení: Vodoměrná plastová šachta se osazuje do výkopu stanovené hloubky na zhutněný vodorovný podklad vhodné struktury. Následně se provádí armovaná betonová podkladní deska. Po vytvrdnutí betonu usadíme na podkladovou desku vodoměrnou šachtu a provedeme ukotvení šachty betonovou kotvou do výše 10 cm kolem celého obvodu. Po ztuhnutí betonu provedeme obsypání tělesa šachty stěrkem.

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Stavíte rodinný dům a vodárny Vám nepovolili instalaci vodoměru do domu? Nebo připravujete liniovou vodovodní stavbu? Vodoměrná šachta je to, co hledáte. Vodoměrná šachta Vám poslouží pro umístění vodoměrů a přípojek kdekoliv na pozemku. Jedná se o nevelký objekt instalovaný pod terén. Instalace samotné plastové vodoměrné šachty je velmi jednoduchá a vyžádá si pouze několik hodin. Vodoměrná šachta je vybavena poklopem, který lze na základě požadavku zákazníka nahradit poklopem zátěžovým. Vodoměrnou šachtu je pak možné umístit např. do komunikace. Vodoměrná šachta je vybavena žebříkem s antikorozní úpravou, který umožňuje snadný přístup. Velikost vnitřního prostoru vodoměrné šachty je optimalizována pro pohodlnou manipulaci obsluhy. Vodoměrná šachta je dodávána se samosvornými vodotěsnými mechanickými prostupy DN 32 pro přivedení přípojky k vodoměru. Konstrukce vodoměrné šachty je válcového tvaru s dvojitým konickým zúžením. Tato konstrukce je český patent a byla vyvinuta při úspěšném hledání maximální odolnosti proti hydrogeologickým tlakům. V kombinaci s použitým materiálem (válcovaným polypropylenem nejvyšší jakosti) a precizní českou výrobou zaručuje pro vodoměrnou šachtu vynikající užitné vlastnosti a dlouhou životnost.

 


Volitelné příslušenství

Poklop zátěžový kompozitní

Poklop zátěžový kompozitní

Tento poklop Vám umožní umístit vodoměrnou šachtu pod parkovací nebo odstavnou plochu pro osobní vozidla. Poklop je uzamykatelný, hmotnost 24 kg. Poklop odpovídá požadavkům normy EN 124.

2 490,- Kč

Samosvorná průchodka navíc

Samosvorná průchodka navíc

Šroubovací AZ spojka pro vnější průměr potrubí 32 (v 90° mezi stálými průchodkami) - konstrukční úprava (týka se pouze vodoměrné šachty MERX1).

 

640,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít