Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

Vsakovací jímka GEOX

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.

Vsakovací jímka GEOX

AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

  • poklop zdarma !!!
  • uzamykání poklopu zdarma !!!
  • doprava zdarma !!!

Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 10.08.2020 !!!

Vsakovací jímka je určena pro vsakování vyčištěných odpadních vod nebo dešťových vod na pozemku. Vsakovací jímka se instaluje pod terén a vyčištěné odpadní nebo deštové vody jsou do ní přiváděny gravitační kanalizací. Konstrukce vsakovací jímky s perforací v dolní třetině zajištuje potřebnou kapacitu vsakování. Pokud je součástí Vašeho stavebního povolení nařízení o nutnosti ponechání deštových vod na pozemku nebo nemůžete odvádět vyčištěnou vodu z domovní čističky odpadních vod do vodoteče, je pro Vás naše vsakovací jímka ideálním řešením.

Vsakovací jímka GEOX 2

SLEVA 30%
6 086 Kč
8 694 Kč
(6 999 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

  • Nejnižší cena na trhu
  • Rychlá a jednoduchá instalace
  • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
  • Variabilita použití pro vsakování předčištěných odpadních nebo dešťových vod
  • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
  • Český výrobek

Technické parametry

Uložení: Vsakovací jímka se osazuje do výkopu stanovené hloubky na zhutněný vodorovný podklad vhodné struktury (lomový kámen frakce 16/32). Po instalaci jímky na zhutněný podsyp je možné provést napojení gravitační kanalizace. Následně provedeme obsypání tělesa jímky štěrkem. Obsyp jímky provádíme dle instalačních podmínek dodavatele.

Soubor ke stažení:

Soubor ke stažení

Popis

Vsakovací jímka GEOX je plastová jímka kruhového průřezu, určená k osazení do terénu, vyrobená svařováním válcovaných polypropylenových desek. Jímku tvoří dno, plášť a poklop. Vstup je standardně zakrytý plastovým poklopem tř. L. Tento poklop není určen jako pochůzný nebo pojízdný. V plášti jímky je navařeno hrdlo s gumovým těsněním DN150 pro napojení gravitační kanalizace. Jímka je určena zejména ke vsakování řádně předčištěných odpadních popřípadě dešťových vod. Jímka je určena k instalaci do travnaté plochy. Jímka není určena do terénu s výskytem spodní vody. Konkrétní způsob vsakování vod navrhuje projektant a schvaluje místní vodohospodářský úřad. Pro výrobu jímky používáme pouze vysoce jakostní plasty, které, spolu s důsledným dodržováním technologických postupů při výrobě, zaručují odolnost a dlouhou životnost po několik generací. Koupí tak získáte vsakovací jímku „na vždy".


Volitelné příslušenství


Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít