NEJVĚTŠÍ E-SHOP S JÍMKAMI V ČR A SR
PRO DOMKAŘE, ŘEMESLNÍKY A KUTILY CO MAJÍ JASNO

Potřebujete poradit?
Volejte na: +420 731 514 151
Nebo pište: obchod@levnejimky.cz

Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

UPOZORNĚNÍ

16.3.2020

Vážení zákazníci, vzhledem k situaci související se šířením onemocnění COVID-19 Vám oznamujeme, že provoz naší společnosti je zachován v plném rozsahu. Pouze z důvodu ochrany Vašeho zdraví a zdraví našich zaměstnanců přistoupila naše společnost k některým bezpečnostním opatřením a od pondělí 16.3.2020 až do odvolání nebudou možné osobní návštěvy klientů v kancelářích společnosti. Veškerá jednání tak budou vedena pouze telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Za případné komplikace související s tímto opatřením se omlouváme.

Tímto Vás rovněž informujeme, že řidiči naší dopravy, terénní techničtí pracovníci a pracovníci montážních týmů dodržují všechna preventivní opatření pro ochranu Vašeho zdraví. Používají ochranné prostředky k omezení šíření COVID-19 - ochranných roušky, rukavice a dezinfekční prostředky.

Děkujeme za pochopení.

Zpět na další rady

Kontakty:
Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz

Facebook
Napište nám / poptávka:

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.