Pro Vaše bydlení
…za nejnižší ceny
Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

ČERPACÍ JÍMKA SAKAL - BEZ VYSTROJENÍ

Ilustrační obrázek - konstrukční provedení výrobků se může lišit
dle velikosti a jeho určení.


AKCE


!!! A NYNÍ ZÍSKEJTE NAVÍC !!!

 • poklop zdarma !!!
 • uzamykání poklopu zdarma !!!
 • doprava na místo určení zdarma !!!

Objednejte teď a ušetříte

!!! NEVÁHEJTE !!!

Akce platí do 10.08.2020 !!!

Čerpací jímka slouží pro napojení Vašeho odpadu na centrální kanalizaci tam, kde je vyústění Vašeho odpadu pod úrovní vstupu do centrální kanalizace, nebo kde je nutné překonat delší vzdálenost a hrozilo by časté zanášení při využití samospádu nebo tam, kde je potřeba se napojit na tlakovou kanalizaci. Náš výrobek tento problém snadno vyřeší. Bližší informace získáte z popisu čerpací jímky.

ČERPACÍ JÍMKA SAKAL 2

SLEVA 30%
6 197 Kč
8 853 Kč
(7 127 Kč s 15% DPH)
ks  

Výhody:

 • Nejnižší cena na trhu
 • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTÍ OBETONOVÁNÍ
 • Žádný recyklát - vyrobeno pouze z kvalitních materiálů (prvoplast PP RAL7032)
 • Extrémně dlouhá životnost (několik generací)
 • Patentovaná konstrukce - 100% odolnost proti vyplavení
 • EU certifikát na všechny výrobky - splňujeme všechny požadavky ČSN a EN
 • Garance 100% vodotěsnosti (certifikát)
 • Český výrobek

Technické parametry

Uložení: Čerpací jímka je určená k instalaci do připraveného výkopu pod úroveň terénu. Na upravené dno se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 100 mm. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Čerpací jímka se usadí na základovou desku a postupně se napouští vodou a zároveň se provádí betonová kotva pro ukotvení nádrže do výše 10 cm kolem celého obvodu. Po ztuhnutí betonu se jímka obsypává štěrkem.

Schéma uložení:

Schéma uložení

Popis

Těleso čerpací jímky je postaveno na základě českého patentu dvojitého kónického tvaru s ocelovou výztuží. Tento tvar byl vyvinut pro jeho neobyčejnou odolnost vůči hydrogeologickým tlakům. Při konstrukci čerpací jímky používáme pouze materiál nejvyšší jakosti. Čerpací jímku je tedy možné umístit prakticky do všech hydrogeologických podmínek bez obav, že by mohlo dojít k jejímu poškození půdními vlivy. V plášti jímky je navařeno nátokové hrdlo DN 150 pro napojení gravitační kanalizace. Jímka je dále vybavena gumovou průchodkou DN 40 pro protažení výtlakového potrubí a plastovým hrdlem DN 50 pro protažení elektroinstalace. Plastová čerpací jímka je komplexně připravena na instalaci vnitřního čerpacího systému dle Vašeho výběru a dle účelu použití.


Volitelné příslušenství

Samosvorná průchodka navíc

Samosvorná průchodka navíc

Šroubovací AZ spojka pro vnější průměr potrubí 32 (v 90° mezi stálými průchodkami) - konstrukční úprava (týka se pouze vodoměrné šachty MERX1).

 

640,- Kč

Doprava
zdarma
po celé ČR
NEJNIŽŠÍ CENY V ČR
4000 VÝROBKŮ ROZVEZEME ROČNĚ
Kontakty:
 Levnéjímky.cz

 Levné jímky

Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz
Napište nám / poptávka:
Zaškrtnutím tohoto pole vyjadřuji svůj svobodný a informovaný souhlas se zpracováním odeslaných osobních údajů (jméno, email) pro potřeby vypracování odpovědi.

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.

Akce levné jímky Zavřít