NEJVĚTŠÍ E-SHOP S JÍMKAMI V ČR A SR
PRO DOMKAŘE, ŘEMESLNÍKY A KUTILY CO MAJÍ JASNO

Potřebujete poradit?
Volejte na: +420 731 514 151
Nebo pište: obchod@levnejimky.cz

Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

Čističky odpadních vod

Domácí čistička odpadních vod se používá k čištění odpadních vod technologii kontinuálního průtokového systému. Tato technologie je nejméně nákladná a tato čov se tak hodí zejména pro rodinné domy, bytové domy, chaty, chalupy nebo menší průmyslové objekty.

Čištění vody prostřednictvím čističky odpadních vod je čisté a ekologické. Naše certifikovaná biologická čistička odpadních vod splňuje všechny zákonné normy, takže voda vystupující z čističky je tak čistá, že ji můžete přímo vypouštět do potoka nebo řeky, nebo vsakovat na vlastním pozemku a ušetříte tak na stočném, jehož cena se neustále zvyšuje.

Konstrukce domácích čističek odpadních vod je navíc samonosná, takže je při instalaci nemusíte obetonovávat a ušetříte tak čas a peníze.

Doprava je po celé ČR zdarma. Jsme vám blíže, než si umíte představit.

Jednoduchá instalace je snadná i díky nízké hmotnosti domácí čističky a 100% tovární přípravě pro napojení bez improvizací. Garantované nízké náklady a dlouhá životnost jsou jasným argumentem pro váš výběr.

A pokud se vám vůbec nechce instalací zabývat, zde najdete možnost realizace ČOV „NA KLÍČ" a to vše kdekoliv po České republice.

Domácí čističky odpadních vod

Výhody:

  • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTI OBETONOVÁNÍ
  • Ekonomicky výhodná s minimální náklady na provoz a vývozy
  • 100% tovární příprava pro napojení kanalizace BEZ IMPROVIZACÍ
  • Vysoká užitná hodnota mezi ostatními typy ČOV
  • EU certifikace EN a ČSN

 

 

Varianty produktu


Kontakty:
Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz

Facebook
Napište nám / poptávka:

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.