NEJVĚTŠÍ E-SHOP S JÍMKAMI V ČR A SR
PRO DOMKAŘE, ŘEMESLNÍKY A KUTILY CO MAJÍ JASNO

Potřebujete poradit?
Volejte na: +420 731 514 151
Nebo pište: obchod@levnejimky.cz

Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

Šachty na vrtanou studnu

Rozhodli jste se využívat vlastní vodní zdroj? Plastová šachta na vrtanou studnu neboli zhlaví vrtané studny pak slouží jako chráněný vodotěsný prostor k instalaci vybavení vrtu a následné kontrole.

Zakončení vrtané studny se osazuje pod terén do výkopu stanovené hloubky spolu se zhutněným vodorovným podkladem vhodné struktury.

Šachta na vrtanou studnu je špičkový výrobek od českého prémiového výrobce SINEKO. Unikátní konstrukce pláště ze 100% vodonepropustného plastu a s výztuhami z nerezové oceli pro zajištění potřebné únosnosti je vyrobena výhradně z nejlepších materiálů 1. jakosti, což jej odlišuje od většiny šachet na vrt na trhu.

Konstrukce našich šachet na vrtanou studnu je navíc samonosná, takže je při instalaci nemusíte obetonovávat a ušetříte tak čas a peníze.

Nevíte jak udělat zhlaví vrtané studny a jakou šachtu na vrtanou studnu si vybrat? V našem blogu najdete odpovědi. Jsme fachmani, co umí poradit.

Doprava je po celé ČR zdarma. Jsme vám blíže, než si umíte představit.

Jednoduchá instalace je snadná i díky nízké hmotnosti a tvaru šachty na vrt a 100% tovární přípravě pro napojení bez improvizací a lze ji provést svépomocí během několik hodin. Dlouhá životnost je jasným argumentem pro váš výběr.

Šachty na vrtanou studnu VRTON

Novinka nový model III. generace s vylepšenou konstrukcí a univerzálními průchodkami pro napojení bez omezení

Výhody:

  • Ergonomický a promyšlený tvar pro snadnou instalaci vybavení vrtu
  • Rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTI OBETONOVÁNÍ
  • 100% tovární příprava pro napojení zhlaví vrtu BEZ IMPROVIZACÍ
  • Unikátní konstrukce spojující těsnost plastu a pevnost betonu

Varianty produktu


Kontakty:
Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz

Facebook
Napište nám / poptávka:

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.