NEJVĚTŠÍ E-SHOP S JÍMKAMI V ČR A SR
PRO DOMKAŘE, ŘEMESLNÍKY A KUTILY CO MAJÍ JASNO

Potřebujete poradit?
Volejte na: +420 731 514 151
Nebo pište: obchod@levnejimky.cz

Nákupní košík
0 položek za 0,- Kč
včetně DPH

Jímka na dešťovou vodu

Průměrná spotřeba pitné vody na jednoho obyvatele dnes činí přes 100 litrů vody denně a její cena, již tak dost vysoká, neustále roste. Ale na přibližně 50% z této spotřeby není nutné mít kvalitní pitnou vodu. Tam, kde přicházíme s vodou osobně do styku (vaření, pití, mytí nádobí nebo tělesná hygiena) musí být používána voda pitná, ovšem při jiném použití (praní, splachování, zalévání, úklid) lze s výhodou využít vodu dešťovou. Německá firma Miele už například nabízí pračky se dvěma oddělenými přípojkami na vodu. Pračka při hlavním praní a prvním máchání využívá právě dešťovou vodu, teprve až pří posledním máchání vodu pitnou.
Na 100 m² střechy spadne v České republice ročně přibližně 75 kubíků dešťové vody. Nenechejte tuto vodu odtéci bez užitku. Jímejte dešťovou vodu a využijte ji pro zavlažování, mytí auta ale i splachování nebo praní. K tomu Vám poslouží naše „Plastová jímka KUKA" na dešťovou vodu, která Vám může ušetřit ročně až několik tisíc korun. K modernímu bydlení patří využívání obnovitelných zdrojů a dešťová voda je jedním z nich. Voda si navíc, díky umístění jímky pod zemí, uchovává původní kvalitu po dlouhé měsíce.
Plastová jímka KUKA na dešťovou vodu je vyrobena z vysoce kvalitní polypropylenové směsi a její kompletní výroba probíhá v ČR. Samonosná konstrukce jímky výborně odolává tlakům zeminy i spodní vody a lze ji využít i ve složitých hydrogeologických podmínkách. Umístění samonosné jímky na dešťovou vodu pod terén nevyžaduje nákladné betonování.
Koupí této jímky na dešťovou vodu získáváte řešení „napořád". Reálná životnost jímky je několik generací.
Jímku je možné pořídit samostatně nebo ji můžeme, na Vaše přání, vybavit jednoduchým čerpadlem pro použití dešťové vody na zahradě. Pokud se rozhodnete pro využití dešťové vody i v domácnosti, můžeme jímku vybavit čerpacím a kontrolním systémem a potrubím se stálým tlakem přivést dešťovou vodu do domu.
Buďte chytří a využijte nabídku, kterou Vám Levnéjímky.cz ve spolupráci s přírodou přináší. Možnosti využití dešťové vody jsou široké a záleží jen na Vás, jak je využijete. Rádi Vám poradíme, jak dosáhnout co nejvyšších úspor. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty:
Mobil: +420 731 514 151
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@levnejimky.cz
Web: www.levnejimky.cz

Facebook
Napište nám / poptávka:

Správcem odeslaných údajů je společnost DAX Trade s.r.o. Údaje slouží výhradně pro vypracování reakce na přijatý požadavek a nebudou předány třetí osobě. Údaje budou uloženy po dobu nutnou pro zpracování reakce.